کاراکال سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

کاراکال: سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

گت بلاگز اخبار اجتماعی امکان استقرار ایستگاه‌های سیار ثبت‌نام کارت ملی هوشمند درادارات و دانشگاه‌ها

سخنگوی شرکت ثبت احوال کشور از آمادگی ثبت احوال جهت مشورت با دستگاه‌ها، ادارت و… جهت استقرار ایستگاه های سیار عضویت و تکمیل عضویت کارت ملی هوشمند در ادارات و د

امکان استقرار ایستگاه‌های سیار ثبت‌نام کارت ملی هوشمند درادارات و دانشگاه‌ها

امکان استقرار ایستگاه های سیار عضویت کارت ملی هوشمند درادارات و دانشگاه ها

عبارات مهم : هوشمند

سخنگوی شرکت ثبت احوال کشور از آمادگی ثبت احوال جهت مشورت با دستگاه ها، ادارت و… جهت استقرار ایستگاه های سیار عضویت و تکمیل عضویت کارت ملی هوشمند در ادارات و دانشگاه هاخبر داد.

سیف الله ابوترابی در گفت وگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: قصد داریم تا آخر آبان بنا بر استقبال مردم در مراکز جمعیتی نظیر دانشگاه ها،ادارات و …ایستگاه های سیار عضویت کارت ملی هوشمند قرار دهیم تا از این طریق ترافیک را کم و از تردد درون شهری بکاهیم.

امکان استقرار ایستگاه‌های سیار ثبت‌نام کارت ملی هوشمند درادارات و دانشگاه‌ها

وی ادامه داد: جهت مردم در روستاهای دور افتاده و در جاهایی که امکان ایستگاه های مخابراتی نیست هم می توانیم با سیم کارت های همراه اول و رایتل و…خدماتی ارائه دهیم و شرکت ثبت احوال تمام تمهیدات مورد نیاز جهت این کار را آینده نگری کرده هست. همچنین هر هفته جلسه شورای راهبردی کارت هوشمند را برگزار کرده و تمام پرسشها و نقدهای مردم بررسی می شود.

سخنگوی شرکت ثبت احوال کشور در ادامه با تأکید بر اینکه از انتقادات مردم استقبال می کنیم چون می دانیم که نقد آنها دوستانه هست، اضافه کرد: در حقیقت در ثبت احوال هرچه ارتباطمان را با مردم زیاد کردیم نتیجه بهتری حاصل می شود.همچنین سایت ارتباط مستقیم با ریاست را نیز قرار داده ایم و هر روز صبح سوالاتی از آن استخراج می کنیم و به همین جهت و به منظور پاسخگویی به سوالات شهروندان نیز کارگروهی تشکیل شده است است.

سخنگوی شرکت ثبت احوال کشور از آمادگی ثبت احوال جهت مشورت با دستگاه‌ها، ادارت و… جهت استقرار ایستگاه های سیار عضویت و تکمیل عضویت کارت ملی هوشمند در ادارات و د

ابوترابی تصریح کرد: دستگاه ها می توانند طی نامه رسمی جهت عضویت گروهی کارت ملی هوشمند کارکنانشان جهت استقرار ایستگاه های سیار درخواست کنند و ما نیز این ایستگاه ها را جهت آنها می فرستیم. در استان ها نیز شرایط به همین صورت هست. البته از طرفی با شرکت بهزیستی و کمیته امداد امام هم هماهنگی های مورد نیاز صورت گرفته است که آنها هم بتوانند جهت عضویت مددجویات تحت پوشش خود از این ایستگاه های سیار بهره مند شوند.

وی در آخر صحبت هایش گفت:برای تمامی افراد جامعه خصوصا روستاییانی که دارای مسئله جهت تردد هستند هم جهت سهولت در عضویت کارت ملی هوشمند با پست هماهنگ شده است است یعنی عضویت در محل سکونت انجام، فایل تحویل ثبت احوال داده شده است و در نهایت کارت صادر شده است در منزلشان تحویل داده می شود که این طرح در ۱۱ استان به صورت آزمایشی اجرا شده است و قرار است تا آخر آبان در کل استان های کشور اجرایی شود وایستگاه های سیار توسعه داده شوند.

واژه های کلیدی: هوشمند | ایستگاه | دانشگاه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz