کاراکال سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

کاراکال: سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی خروج یک‌جانبه آمریکا از توافق هسته‌ای اشتباه است / سناتور بن کاردین

یک سناتور ارشد دموکرات آمریکا در تصویر العمل به ادعاهای نماینده آمریکا در شرکت ملل با بیان ایکه خروج یک‌جانبه واشنگتن از توافق هسته‌ای یک اشتباه هست، تاکید کرد:

خروج یک‌جانبه آمریکا از توافق هسته‌ای اشتباه است / سناتور بن کاردین

سناتور بن کاردین: خروج یک جانبه آمریکا از توافق هسته ای اشتباه است

عبارات مهم : ایران

یک سناتور ارشد دموکرات آمریکا در تصویر العمل به ادعاهای نماینده آمریکا در شرکت ملل با بیان ایکه خروج یک جانبه واشنگتن از توافق هسته ای یک اشتباه هست، تاکید کرد: دولت نباید با دلایل سیاسی راجع به این توافق تصمیم گیری کند.

به گزارش ایسنا، نیکی هیلی، نماینده آمریکا در شرکت ملل در صحبت در اندیشکده امریکن اینترپرایز به طرح ادعاهایی راجع به کشورمان پرداخت و گفت: بر اساس توافق هسته ای، کشور عزیزمان ایران به غنی سازی و ادامه تولید سانتریفیوژهای پیشرفته ادامه می دهد، درحالیکه به ما وعده بازرسی های هر جا در هر وقت داده شده است بود. توافق نهایی چیزی به مراتب کمتر از آن را می دهد. وعده بازرسی های شبانه روزی و دائم داده شده است بود که راجع به تاسیسات اعلام شده است کشور عزیزمان ایران بود ولی راجع به تاسیسات اعلام نشده و مشکوک، کشور عزیزمان ایران می تواند تا 24 روز مانع از دسترسی شود. همچنین محدوده زمانی جهت انقضای این توافق وجود دارد.

خروج یک‌جانبه آمریکا از توافق هسته‌ای اشتباه است / سناتور بن کاردین

هیلی در ادامه ادعاهای خود گفت: بعد از 10 سال، محدودیت ها راجع به سانتریفیوژهای پیشرفته کشور عزیزمان ایران و دیگر محدودیت های هسته ای برداشته می شود و آنها در کمتر از 10 سال، وقت دارند تا توانمندی های خود را در حوزه های متفاوت ارتقا بخشند. از این رو، برجام توافقی بسیار پرنقض و سرشار از محدودیت است.

وی همچنین مدعی شد که در طول یک سال و نیم اجرای توافق تاکنون چند بار از تعهدات خود تخلف کرده است و اگر به بازرسان آژانس اجازه بازرسی از هر جایی که مورد نیاز است داده نشود، چگونه می توان فهمید که کشور عزیزمان ایران به توافق پایبند است.

یک سناتور ارشد دموکرات آمریکا در تصویر العمل به ادعاهای نماینده آمریکا در شرکت ملل با بیان ایکه خروج یک‌جانبه واشنگتن از توافق هسته‌ای یک اشتباه هست، تاکید کرد:

بن کاردین، سناتور دموکرات از ایالت مریلند در تصویر العمل به این ادعاها به سی ان ان گفت: اگر آمریکا تصمیم بگیرد به طور یک جانبه توافق با کشور عزیزمان ایران را، به خاص به دلایل سیاسی کنار بگذارد، اشتباهی بزرگ خواهد بود.

این عضو ارشد کمیته روابط خارجی مجلس سنا افزود: دولت آمریکا باید یک تصمیم واقعی بگیرد که آیا کشور عزیزمان ایران به توافق پایبند است یا نه. این تصمیمی است که باید بر مبنای واقعیت اتخاذ شود، نه بر اساس دلایل سیاسی.

نماینده آمریکا در شرکت ملل همچنین اظهار داشت: نمی دانم رییس جمهور آمریکا، توافق برجام را تایید می کند یا نه. آمریکا به حرف و عمل خود تا هنگامی که منافع ملی آمریکا را تامین کند، پایبند هست. تا هنگامی که به تعهداتمان پایبندیم که منافع ما در خطر نیفتد. جهت اینکه خوش نام باشیم مجبور به اجرای توافق ها نیستیم، جهت امنیت ملی مان تصمیم به برخورد با تعهدات و توافقات می گیریم.

خروج یک‌جانبه آمریکا از توافق هسته‌ای اشتباه است / سناتور بن کاردین

واژه های کلیدی: ایران | توافق | سیاسی | آمریکا | محدودیت | رییس جمهور آمریکا | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz