کاراکال سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

کاراکال: سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تیم ملی ووشوی کشور عزیزمان ایران جهت نخستین‌بار قهرمان دنیا شد

در آخر چهاردهمین دوره رقابت‌های ووشوی قهرمانی بزرگسالان جهان، تیم ملی ووشوی کشور عزیزمان ایران جهت نخستین‌بار قهرمان دنیا شد.

تیم ملی ووشوی کشور عزیزمان ایران جهت نخستین‌بار قهرمان دنیا شد

تیم ملی ووشوی کشور عزیزمان ایران جهت نخستین بار قهرمان دنیا شد

عبارات مهم : ایران

در آخر چهاردهمین دوره مسابقه های ووشوی قهرمانی بزرگسالان جهان، تیم ملی ووشوی کشور عزیزمان ایران جهت نخستین بار قهرمان دنیا شد.

به گزارش ایسنا، چهاردهمین دوره مسابقه های ووشوی قهرمانی بزرگسالان دنیا به میزبانی شهر کازان در روسیه به اتمام رسید. آخرین روز این مسابقه ها از صبح امروز(سه شنبه، ۱۱ مهر) با حضور نمایندگان کشور عزیزمان ایران در دو بخش تالو و ساندا به اتمام رسید. نمایندگان کشور عزیزمان ایران در این مسابقه ها هشت مدال طلا، یک مدال نقره و دو مدال برنز کسب کردند و جهت نخستین بار به مقام نخست مسابقه های جهانی دست یافتند.

تیم ملی ووشوی کشور عزیزمان ایران جهت نخستین‌بار قهرمان دنیا شد

الهه منصوریان، شهربانو منصوریان و مریم هاشمی سه نماینده ی کشور عزیزمان ایران در بخش ساندای بانوان بودند که در مسابقه های نوبت عصر امروز (سه شنبه، ۱۱ مهر) به ترتیب در اوزان منهای ۵۲ کیلوگرم، منهای ۶۵ کیلوگرم و منهای ۷۰ کیلوگرم توانستند با پیروزی در برابر نمایندگانی از کشورهای ویتنام، مصر و مجموعه جزایر فیلیپین به سه مدال طلای مسابقه های ووشوی قهرمانی دنیا دست یابند.

قابل توجه است که مریم هاشمی سانداکار پر افتخار کشور عزیزمان ایران با کسب چهارمین مدال طلای خود در آوردگاه جهانی از دنیای قهرمانی مسابقه های ووشو خداحافظی کرد.

در آخر چهاردهمین دوره رقابت‌های ووشوی قهرمانی بزرگسالان جهان، تیم ملی ووشوی کشور عزیزمان ایران جهت نخستین‌بار قهرمان دنیا شد.

اما در بخش مسابقه های ساندای مردان نیز محسن محمدسیفی در وزن منهای ۷۰ کیلوگرم، یوسف صبری در وزن منهای ۷۵ کیلوگرم، معین تقوی در وزن منهای ۸۵ کیلوگرم و میلاد عارفی مقام در وزن ۹۰ کیلوگرم چهار نماینده کشور عزیزمان ایران بودند که توانستند به ترتیب با برتری در برابر حریفانی از مصر، ماکائو، بلاروس و مصر چهار مدال طلای دیگر را در بخش مردان جهت تیم ملی ووشوی کشور عزیزمان ایران کسب کنند.

اما ووشوکار باتجربه و پرافتخارترین نماینده ووشوی کشور عزیزمان ایران حمیدرضا قلی پور در وزن مثبت ۹۰ کیلوگرم بود که با شایستگی توانست مدال نقره این مسابقه ها را کسب کند.

به این ترتیب تیم ملی ووشوی کشور عزیزمان ایران جهت نخستین بار با کسب هفت مدال طلا در بخش ساندا، یک مدال طلا در بخش تالو(فرم دوئلین) و دو مدال برنز در تالو، توانست قهرمانی به یاد ماندنی را بعد از ۱۳ دوره سلطه ی چینی ها در ووشو کسب کند.

تیم ملی ووشوی کشور عزیزمان ایران جهت نخستین‌بار قهرمان دنیا شد

چین با هفت طلا به نایب قهرمانی رسید و روسیه نیز با ۲ طلا٬ یک نقره و ۲ برنز سوم شد.

واژه های کلیدی: ایران | مسابقه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz