کاراکال سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

کاراکال: سرگرمی سرگرمی کارت پستال روز پدر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هرکس به من فحش داد به خودش و خانواده‌‌اش ناسزا گفت! / دایی

علی دایی گفت: متأسفم که امثال شما به عنوان خبرنگار به اینجا می‌آیید، چنین سوال‌هایی می‌پرسید و خودتان را هم معرفی نمی‌کنید. شما در حدی نیستی که با من حرف بزنی.

هرکس به من فحش داد به خودش و خانواده‌‌اش ناسزا گفت! / دایی

دایی: هرکس به من فحش داد به خودش و خانواده اش ناسزا گفت!

عبارات مهم : توهین ها

علی دایی گفت: متأسفم که امثال شما به عنوان خبرنگار به اینجا می آیید، چنین پرسش هایی می پرسید و خودتان را هم معرفی نمی کنید. شما در حدی نیستی که با من حرف بزنی.

به گزارش میزان، علی دایی در نشست خبری بعد از بازی تیمش با تراکتورسازی اظهار داشت: تراکتورسازی تیم خیلی بزرگی است و ما در دیداری بسیار سخت پیروز شدیم. در بعضی از دقایق بازی، تراکتورسازی بهتر از ما کار کرد. متأسفانه در نیمه اول خیلی به تراکتورسازی موقعیت دادیم، ولی خدا را شکر فرزند های فوتبال خوبی بازی کردند. اینکه بتوانی در تبریز تراکتورسازی را ببری، کار بزرگی هست. فرزند ها خیلی تلاش کردند و خوشحالم که توانستیم بازی را ببریم. خداوند هم به ما لطف کرد که دروازه بان مان پنالتی کشور عزیزمان ایران پوریان را گرفت.

هرکس به من فحش داد به خودش و خانواده‌‌اش ناسزا گفت! / دایی

وی ادامه داد: ما در هیچ دیداری جهت تساوی به میدان نمی رویم. در این بازی هم تلاش کردیم که سه امتیاز را بگیریم. ما جهت برد آمده بودیم و یک امتیاز به دردمان نمی خورد و خدا را شکر توانستیم سه امتیاز را بگیریم. ما نیاز مبرمی به سه امتیاز داشتیم. اگر فرزند ها باهوش تر بودند، می توانستیم بهتر از این هم نتیجه بگریم. فرزند های ما نشان دادند اگر بخواهند می توانند تمام تیم ها را ببرند.

سرمربی تیم فوتبال سایپا عنوان کرد: متاسفانه از هفته دهم، یازدهم به بعد بود که ما جان گرفتیم. خدا را شکر در بازی با استقلال توانستیم نتیجه خوبی بگیریم. در نیم فصل اول در همین مقطع 10 امتیاز داشتیم، ولی الان هشت امتیاز گرفته ایم. ما تلاش می کنیم روز به روز نتیجه های بهتری بگیریم.

علی دایی گفت: متأسفم که امثال شما به عنوان خبرنگار به اینجا می‌آیید، چنین سوال‌هایی می‌پرسید و خودتان را هم معرفی نمی‌کنید. شما در حدی نیستی که با من حرف بزنی.

دایی به انتقاد شدید از هوادارانی که علیه او شعار دادند پرداخت و گفت: من امروز نخستین بار بود که جهت این تماشاگران متاسف شدم. من هر لحظه از هواداران تراکتورسازی حمایت کردم، ولی امروز متاسفانه از دقیقه یک شروع به فحاشی کردند و آن شعارها را دادند. هرکس به کسی توهین کند و شعار بدهد، لیاقت خودش را نشان داده، ولی حیف تبریز و آذربایجان است که در آن این اتفاقات بیفتد. عوض اینکه مانند هر لحظه به تیم ارزش کمک کنند، دارند شعارهایی می دهند که در روحیه تیم ارزش تأثیر منفی دارد. متأسفانه هواداران تراکتورسازی امروز نعمت خوبی جهت سایپا بودند، با این کاری که کردند، تیم ارزش را پایین آوردند و ما آن طور که دل مان می خواست بازی کنیم و نتیجه بگیریم. هوادارانی که آن شعارها را دادند، به خودشان و خانواده های ارزش فحش دادند.

وی ادامه داد: زمانی که به ورزشگاه آمدم باید چه تصویر العملی نشان بدهم؟ فرقی نمی کند که هواداران حاضر در ورزشگاه ترک باشند یا فارس، جهت من فرقی ندارد و مهم هم نیست. من به دنبال حقم. من مسئله ای که در پایتخت کشور عزیزمان ایران به وجود آمده را رد می کنم، پرسشها اینجا را هم رد می کنم. با این پتانسیلی که تراکتورسازی دارد، باید یک نفر آن را مدیریت کند، ولی برعکس می شود. باید این پرسشها را کنترل کنند، ولی لیدر هم برابر هواداران به من فحاشی می کند. متأسفانه همه چیز برعکس شده است است.

سرمربی سایپا در تصویر العمل به این مسئله که «وقتی تماشاگر در ورزشگاه کم است توهین می شود، ولی هنگامی که تماشاگر زیاد می آید، توهینی نمی بینیم»، گفت: زمانی که هواداران زیاد هستند، نمی توانند بعضی شعارهای خودشان را بدهند، ولی هنگامی که تماشاگر کم است دو سه لیدر می توانند کار خودشان را بکنند. اینها هواداران تراکتورسازی بودند و به خاطر من نیامده بودند، ولی همه جا خوب و بد داریم. من اصلاً ناراحت نشدم، تیمم برد و خدا را شکر می کنم. هر کس به من فحش داد، به خودش و خانواده اش فحش داد. فکر دیگری غیر از این نمی کنیم. ما کارمان را داخل زمین انجام می دهیم. من کارم را آنجا انجام می دهم و جواب کسانی که توهین می کنند را داخل مستطیل سبز می دهم. هنگامی که تعداد تماشاگر کم باشد، باب میل ارزش می توانند هدایت کنند. من شعارها را به دل نگرفتم و خوشحالم که تیمم برنده شده است است.

هرکس به من فحش داد به خودش و خانواده‌‌اش ناسزا گفت! / دایی

دایی در پاسخ به صحبت های خبرنگاری که اعتقاد داشت توهین به دایی جواب اتفاقات دیدار دو هفته پیش پرسپولیس – تراکتورسازی هست، یادآور شد: حرف شما کاملاً درست هست، ولی کار اشتباه را با کار اشتباه جواب نمی دهند. آدم گاهی وقت ها آقا منشی، بزرگی و گذشت می کند و به دیگران جواب نمی دهد. نه اینکه ما هم بیاییم کار اشتباه را جبران کنیم. تعداد کم را بهتر می توان هدایت کرد. آنهایی توهین کردند، تمام این توهین ها و این اتفاقات را به خودشان، خانواده شان، ناموس و مادرشان کردند! چیز دیگری فکر نمی کنم.

وی در مورد اینکه به نظر می رسد سایپا به مهدی ترابی متکی هست، گفت: چه کسی این حرف را می زند؟ تیم من متکی به یک نفر، دو نفر نیست. امروز روز خوب ترابی بود، در نیمه اول از او راضی نبودم، ولی در نیمه دوم بازیکنی شد که هم به درد تیم ملی می خورد و هم باشگاهش.

علی دایی گفت: متأسفم که امثال شما به عنوان خبرنگار به اینجا می‌آیید، چنین سوال‌هایی می‌پرسید و خودتان را هم معرفی نمی‌کنید. شما در حدی نیستی که با من حرف بزنی.

سرمربی تیم فوتبال سایپا خاطرنشان کرد: هر تصمیمی که به تیم ملی کمک بکند را دوست دارم. اگر ترابی این هفته در لیست تیم ملی باشد، او را می دهیم. من طرفدار تیم ملی هستم و می خواهیم در جام جهانی خوب بازی کند. بنابراین، هر بازیکنی از من بخواهند به تیم ملی می دهم.

به گزارش میزان، مجتبی حسینی سرمربی موقت تراکتورسازی به خاطر تب و لرز در نشست خبری حضور پیدا نکرد.

هرکس به من فحش داد به خودش و خانواده‌‌اش ناسزا گفت! / دایی

واژه های کلیدی: توهین ها | هواداران | هواداران | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz